Usługi

Zespół inżynierów INWEST-ART podejmuje się świadczenia usług w poniżej prezentowanym zakresie, w sposób zapewniający Klientowi uzyskanie produktu najwyższej jakości w wyznaczonych terminach i zgodnie z ustalonym budżetem. Wspieramy Inwestora swoją wiedzą i doświadczeniem podczas całego procesu inwestycyjnego oraz w trakcie utrzymania obiektów. Jeśli chcecie Państwo oszczędzić pieniądze, czas oraz uniknąć przeżywania stresu związanego z budową – zapraszamy do kontaktu.

PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI

Ten etap procesu jest często niedoceniany przez inwestorów, którzy nie przykładają należytej wagi lub nie dysponują wystarczającą wiedzą.

czytaj więcej…

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane oraz wykonawcze, wraz ze wszystkimi niezbędnymi opiniami rzeczoznawców do spaw BHP oraz Ppoż.

czytaj więcej…

NADZORY I ZASTĘPSTWO INWESTYCYJNE

W trosce o wysoką jakość oraz optymalizację czasu prowadzonych prac, zapewniamy klientowi pełnienie funkcji inwestora zastępczego na całym etapie procesu inwestycyjnego

czytaj więcej…

PRZEGLĄDY TECHNICZNE 

Obowiązek przeprowadzania okresowych przeglądów stanu technicznego obiektu budowlanego wynika z art. 62 ustawy Prawo Budowlane

czytaj więcej…

AUDYTY ENERGETYCZNE 

Zgodnie z ustawą o wspieraniu przedsięwzięć termomodernizacyjnych (Dz.U.z 1998r. Nr 162, poz.1121) realizacja prac mających na celu poprawę właściwości termicznych budynku może być wspierana premią termomodenizacyjną.

czytaj więcej…

 

OSTATNIE REALIZACJE:


INWEST-ART

Biuro Realizacji Inwestycji
Telefon: (+48) 608 678 726
Biuro:
biuro@inwest-art.pl